Strona główna » Konferencje » Spotkanie robocze edytorów: Lublin, 1 czerwca 2009
Spotkanie robocze edytorów: Lublin, 1 czerwca 2009 PDF Drukuj

 

 

                                                                                        Lublin - Kraków, 4 maja 2009

 

  Szanowni Państwo

  Wydawcy Serii „Inedita" i „Polonika"

           

 

  Szanowni Państwo,

 

  serdecznie zapraszamy na „Spotkanie robocze edytorów", na którym zostaną opracowane szczegółowe zasady edycji serii „Inedita" i „Polonika" w ramach grantu „Humanizm. Idee, nurty i paradygmaty humanistyczne w kulturze polskiej". Doprecyzujemy na nim cele, zasady i formy edycji; punktem wyjścia będą uwagi zawarte w „Piśmie do edytorów", skierowanym do Państwa w grudniu 2008 roku. Liczymy na to, że na spotkaniu wypracujemy w toku dyskusji model edycji, uwzględniający cele grantu i respektujący specyfikę zadań edytorskich każdego z nas.

„Spotkanie robocze edytorów" odbędzie się w Lublinie 1 czerwca br. o godz. 11.00 w hotelu „Huzar", ul. Spadochroniarzy 7, położonym w Miasteczku Akademickim. Wszelkie koszty ponoszą Organizatorzy: zapewniamy wyżywienie, zakwaterowanie i zwrot kosztów podróży na podstawie delegacji.

Potwierdzenie uczestnictwa w spotkaniu, dyspozycje co do terminów noclegów (31 maja/1 czerwca i/lub 1/2 czerwca) oraz wszelkie inne uwagi prosimy kierować do Sekretarza „Spotkanie roboczego edytorów" dr. Sławomira Baczewskiego, adres elektroniczny: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Łączymy wyrazy szacunku

Kierownik Zadania „Inedita Humanistyczne" Roman Mazurkiewicz

Kierownik Zadania „Edycje Poloników" Dariusz Chemperek           

 

 

 
 
Odsłon: 557522